یکی از ویژگی های جالب اینستاگرام ذخیره کردن استوری های شما می باشد. شاید مدت زمان نمایش استوری که 24 ساعت می باشد برای شما کم باشد. و دوست داشته باشید که میزان و مدت نمایش استوری بیشتر شود ، زیرا در برنامه اینستاگرام یکی از مهمترین بخش ها استوری است و میزان بازید آن به مراتب بیشتر از پست می باشد. اما این قابلیت با محدودیت زمان روبه رو است و تنها برای 24 ساعت می توانید آنرا به مخاطبانتان نمایش دهید. در آپدیت های جدید اینستاگرام تصمیم گرفته است این مخدودیت را به صورتی مدیریت کند تا کاربران را راضی نگه دارد و آن ذخیره کردن استوری ها برای مدت طولانی میباشد . شما می توانید استوری های خود را ذخیره کرده و حتی بعضی از مهمترین آنها را هایلایت کنید. با این عمل در اصل برای همیشه استوری شما در پروفایلتان به نمایش در می آید و مخاطبان می توانند هر زمان که بخواهند از آن استفاده کنند. 

اما خب شاید این خوشایند شما نباشد که بخشی از استوری به عنوان کاور در استوری هایلایت شده نمایش داده شود و یا اینکه بخواهید شکل و فرمی خاصی را به آن بدهید برای اینکه کار نیز اینستاگرام راهکاری قرار داده است و شما می توانید کاور استوری هایلایت شده را تغییر داده و عکس مورد نظر خودتان را به عنوان کاور آپلود کنید.

خرید سیستم رندرینگ و گیمینگ
خرید سیستم رندرینگ و گیمینگ
باید توجه داشته باشید که حتما اینستاگرامتان را آپدیت کنید ، زیرا این قابلیت در ورژن های قدیمی ممکن نیست.

برای قرار دادن کاور در استوری های هایلایت شده کافیست بر روی استوری هایلایت شده لمس کنید در پایین سمت راست گرینه ای با عنوان More قرار داده لمس کنید و سپس در بخش باز شده گزینه Edit Highlight را انتخاب کنید و قسمت Edit Cover را انتخاب کنید ، سپس همانطور که مشاهده می کنید یک بخش مربوط به کاور در زیر استوری به شما نمایش داده می شود که به صورت پیش فرض بخشی از خود استوری برش خورده است و به صورت آماده به شما نمایش داده می شود و کنار آن تصویر گالری خود را می بینید که می توانید یک عکس دیگر را از گالری خود انتخاب کرده و به عنوان کاور استوری هایلایت شده قرار دهید. به همین سادگی و راحتی . 

نکته دیگر اینکه برنامه های زیادی برای هر چه زیباتر کردن کاور استوری وجود دارد که شما می توانید در پلی استور آنها را دانلود کرده و استفاده کنید. کاورهای متنوعی که هرکدام به سلیقه خودتان می توانید در استوری هایلایت شده قرار دهید. 

هرگونه شوال و مشکلی در این زمینه داشتید کافیست از بخش تیکتینگ با ما در میان بگذارید .