خرید سیستم رندرینگ | آرتا پی سی

خرید سیستم رندرینگ

RENDERING

سیستم های قدرتمند مخصوص رندرینگ

ENJOY RENDREING

رندرگیری یکی از مهمتری بخش های هر یک از برنامه های طراحی روز دنیا به حساب می آید. و بدون یک سیستم قدرتمند در زمینه پردازنده، گرافیک و حافظه رم، عملاً ساعت های بسیار زیادی را از شما خواهد گرفت و در نهایت آنطور که باید نتیجه ای در پی نخواهد داشت. روش های متنوعی برای حل این معضل وجود دارد، یکی از این روش ها این است که شما دست به خرید سیستم های رندرینگ قدرتمند بزنید و با استفاده از این سیستم ها بتوانید نیاز خود را برطرف کنید و یا اینکه برای رندر گرفتن؛ فایل و پروژه اصلی خود را به رندر فارم ها (از جمله رندر فارم آرتا پی سی) بسپارید و سفارش رندر کنید و آنها با رندر فارم های قدرتمند خود بتوانند طرح شما را رندر گیری کرده و به شما ارائه دهند . گروه آرتا پی سی برای حل این معضل مهندسین عزیز دست به ارائه سیستم های اسمبل شده و قدرتمند براساس دانش و تجربه تیم مجرب خود زده است. گروه آرتا پی سی با توجه به تخصص و دانش و تجربه بیش از یک دهه در خصوص سخت افزار و نرم افزار می تواند بهترین پیشنهاد ها را به همراه بهترین قیمت ها در اختیار شما عزیزان قرار دهد. سیستم های رندرینگ اسمبل شده توسط ما دارای بهترین و عالی ترین بهره وری در عین قیمت مناسب آنها می باشد.

خرید سیستم رندرینگ | آرتا پی سی
خرید سیستم رندرینگ سری BLACK X

سری بلک ایکس

توان پردازشی سری بلک ایکس

پشتیبانی کامل از نرم افزار های

V-RAY - UNREAL EGNINE - UNITY
BLENDER - LUMIUN 3D 3Ds MAX - MAYA
REVIT - Cinema 4D - All Adobe Softwares ALL RENDRING ENGINES

تست رندر با موتور رندرگیری Classroom - Blender

48 تا 100 ثانیه

پشتیبانی از ری تریسنیگ

بله پشتیبانی می کند

سیستم رندرینگ سری BLACK PRO

سری بلک پرو

توان پردازشی سری بلک پرو

پشتیبانی کامل از نرم افزار های

V-RAY - CAD Softwares - UNITY - BLENDER 3Ds MAX - 3D Modeling softwares - Aobe Softwares

تست رندر با موتور رندرگیری Classroom - Blender

100 تا 400 ثانیه

پشتیبانی از ری تریسنیگ

بله پشتیبانی می کند

سیستم رندرینگ سری ECO PRO

سری اکو پرو

توان پردازشی سری اکو پرو

پشتیبانی کامل از نرم افزار های

ADOBE Softwares - Video Editing -
3D Modeling

تست رندر با موتور رندرگیری Classroom - Blender

بیشتر از 350 ثانیه

پشتیبانی از ری تریسنیگ

خیر پشتیبانی نمی کند

خرید سیستم رندرینگ | آرتا پی سی

بهترین سیستم های رندرینگ

HIGH END PERFORMANCE

برنامه های طراحی و سه بعدی سازی در بسیاری از رشته های مهندسی جزء لاینفک کاری آنها به شمار می رود برای مثال مهندسین طراحی دکوارسیون داخلی بسیار از برنامه 3Ds Max استفاده می کنند و یکی از معضلات همیشگی آنها بخش رندرگیری از پروژه هایشان است. گروه آرتا پی سی با فروش سیستم های رندرینگ بسیار قدرتمند و حرفه ای در دو سطح حرفه ای و فوق حرفه ای نیاز مهندسین و مشتریان عزیز را برطرف نموده است. در هر صورت شما می توانید اگر سیستم های مدنظر ما برای شما مکفی نبود و یا اینکه خواستید تغییراتی در آن بدهید در بخش درخواست سیستم رندرینگ ، اطلاعات و میزان بودجه خود را قرار داده ما در اسرع وقت پیش فاکتور آنرا ارسال خواهیم کرد و کارشناسان فروش ما به صورت رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد. همچنین می توانید از طریق واتساپ سوالات خود را از ما بپرسید.

درباره آرتا پی سی

گروه آرتا پی سی با بیش از ده سال سابقه فعالیت در حوزه تکنولوژی و سخت افزار در زمینه های فروش سیستم های رندرینگ، کنسول بازی، فروش سیستم های گیمینگ، فروش قطعات لوازم جانبی بالا رده کامپیوتر و گیمینگ، همچنین انجام سفارشات رندر برای مشتریان فعالیت میکند. بهترین انتخاب را با بودجه خود در خصوص نیاز کاربریتان از ما بخواهید. ما به صورت رایگان به شما مشاوره می دهیم.

ارتباط با ما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.

با ثبت نام در وب سایت آرتا پی سی

در جشنواره تابستانه و کلی تخفیفات ویژه شرکت داده خواهید شد. پس هرچه سریعتر در سایت ثبت نام کن!