سفارش رنــــدر

RENDER FARM

به راحتی از پروژه های خود رندر بگیرید.

ENJOY RENDREING

غالب مهندسین عزیز در زمینه طراحی های گرافیکی و سه بعدی با مشکل عظیمی به نام رندرگیری مواجه هستند. هرچند می توانند با سیستم های متوسط پروژه خود را انجام دهند ولیکن در زمینه رندرینگ نیاز به سیستم قدرتمند با منابع عالی هست تا بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه مدنظر را رندر گرفته و به فایل نهایی تبدیل کنند. گروه آرتا پی سی برای حل مشکل مهندسین و مشتریان عزیز دو راهکار در وب سایت خود قرار داده است؛ شما می توانید با صرف هزینه ای محدود؛ یک سیستم قدرتمند رندرینگ تهیه کرده و اقدام به رندر گرفتن  کنید، برای این منظور کافیست به قسمت فروش سیستم رندرینگ ما مراجعه کرده و سیستم ها و کاریی هایی که دارند را ملاحظه بفرمایید و در صورت صلاحدید اقدام به خرید کنید. راهکار دوم این است که به جای صرف هزینه بالا و خرید سیستمی که بتواند رندرینگ را برای شما انجام دهد. ارائه پروژه به تیم ما و استفاده از رندر فارم های قدرتمند ما که می تواند در میزان هزینه و وقت شما صرفه جویی بسیاری داشته باشد. تهیه رندر فارم برای یک نفر بسیار هزینه بر خواهد بود ولی شما می توانید از رندرفارم های قدرتمند و فوق حرفه ای ما استفاده کرده و پروژه های خود را در اسرع وقت تحویل دهید. کافیست موارد خواسته شده در زیر را به واتساپ ما ارسال کنید. ما در اسرع وقت برآورد هزینه کرده وبه شما اطلاع خواهیم داد.

مواردی که باید در واتساپ برای ما ارسال کنید.

09197531737

سفارش کامپیوتر گیمینگ و رندرینگ

GAMING & RENDERING PC

در خواست پیش فاکتور سیستم گیمینگ و یا رندرینگ متناسب با نیاز مشتریان عزیز

مشتریان عزیز می توانند علاوه بر بخش فروشگاه ما که سیستم های رندرینگ و گیمینگ به صورت حرفه ای و متناسب با تجربه تیم آرتا پی سی اسمبل شده اند. نیاز خود و میزان بودجه ای را که دارند در فرم زیر در اختیار ما قرار داده و تیم آرتا پی سی در اسرع وقت پیش فاکتور سیستم پیشنهادی مشتری و همچنین پیش فاکتور سیستم پیشنهادی تیم ما بر اساس بودجه شما را برای WhatsApp شما ارسال خواهد کرد. کافیست به صورت کامل اطلاعات مورد نیاز و نوع فعالیت خود را که در زیر خواسته شده به واتساپ ما ارسال کنید. نکته مهم این است که برای انتخاب بهتر و دقیق تر سعی کنید نمونه بازی هایی که مدنظرتان است را بنویسید و یا اینکه اگر سیستم رندرینگ می خواهید برنامه هایی که قرار است با آنها کار کنید را برای ما بنویسید.

مواردی که باید در واتساپ برای ما ارسال کنید.

09197531737

درباره آرتا پی سی

گروه آرتا پی سی با بیش از ده سال سابقه فعالیت در حوزه تکنولوژی و سخت افزار در زمینه های فروش سیستم های رندرینگ، کنسول بازی، فروش سیستم های گیمینگ، فروش قطعات لوازم جانبی بالا رده کامپیوتر و گیمینگ، همچنین انجام سفارشات رندر برای مشتریان فعالیت میکند. بهترین انتخاب را با بودجه خود در خصوص نیاز کاربریتان از ما بخواهید. ما به صورت رایگان به شما مشاوره می دهیم.

ارتباط با ما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.

با ثبت نام در وب سایت آرتا پی سی

در جشنواره تابستانه و کلی تخفیفات ویژه شرکت داده خواهید شد. پس هرچه سریعتر در سایت ثبت نام کن!